Соціально-економічний розвиток області та проблеми аграріїв обговорено на засіданні колегії ОДА

Голова Громадської ради Володимир Юр’єв взяв участь у черговому засіданні колегії облдержадміністрації, що відбулось 23 жовтня 2018 року.

Серед іншого, на засіданні колегії було заслухано інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку області за 9 місяців. Із зазначеного питання інформував заступник директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації Андрій Грабовський.

Зокрема, окреслено ситуацію щодо функціонування промислового та аграрного секторів економіки, акцентовано увагу на розвитку в регіоні альтернативної енергетики, впровадженні сучасного обладнання у сфері теплопостачання, залученні інвестицій тощо.

В. Юр’єв, звертаючись до доповідача, акцентував увагу на тому, що цього року по сезону збирання врожаю вбачається домовленість великих агротрейдерів стосовно закупівельних цін на сільськогосподарську продукцію. У порівнянні з минулим роком ціни знизилися в середньому на 20-30%, що викликає занепокоєність.

− Чи не варто Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури залучити Антимонопольний комітет до вивчення даної ситуації, адже аграрії несуть значні збитки, і це враховуючи те, що на сьогодні маємо значне підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів, − запитав голова Громадської ради.

А.Грабовський пообіцяв вивчити зазначене питання та звернутись з відповідним листом до Антимонопольного комітету.