Громадська рада прийняла естафету львів’ян та проведе на Хмельниччині форум

25 жовтня під керівництвом голови Громадської ради Володимира Юр’єва відбулось засідання консультативно-дорадчого органу.

Насамперед члени Громадської ради заслухали інформацію начальника відділу роботи із зверненнями громадян Хмельницької ОДА Наталії Лопатовської щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про порядок розгляду письмових звернень громадян, організацію та проведення особистих прийомів, виїзних особистих прийомів громадян і «гарячих» телефонних ліній «Запитай у влади» керівництвом обласної державної адміністрації». Зазначений проект розпорядження Громадською радою одностайно підтримано.

Голова комітету з питань екології та природних ресурсів Наталія Міронова окреслила низку екологічних питань. Зокрема, керівниця комітету обґрунтувала питання щодо необхідності розробки регіональної програми оздоровлення басейну Дністра та здійснення громадського контролю за ходом виконання Програми поводження з відходами в Хмельницькій області на 2018-2022 роки. Громадська рада одностайно підтримала звернення до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та Управління житлово-комунального господарства ОДА для виконання цих завдань.

Відповідно до запиту Хмельницької обласної ради, Громадською радою було визначено трьох голів комітетів, а саме: з питань охорони здоров’я та соціального захисту − Сергія Бабія, з питань регламенту, правового забезпечення та правозахисної роботи − Оксану Каденко та з питань економіки, фінансів, сприяння проведенню реформ та взаємодії з територіальними громадами − Наталію Степанову для включення їх до складу конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади керівників закладів охорони здоров’я.

Представник прес-центру Громадської ради Павло Хорошенюк поінформував щодо участі Громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації у Всеукраїнському форумі громадських рад України, що відбувся 5 жовтня у місті Львові. Члени Громадської ради вирішити підтримати ініціативу львів’ян щодо подальшого налагодження співпраці між громадськими радами при всіх ОДА України. Форум громадських рад на Хмельниччині запланований на лютий 2019 року.