Представники Громадської ради стали учасниками тренінгу

29 жовтня у Хмельницькій ОДА відбувся тренінг на тему: «Фінансова стратегія розвитку громадської орагнізації».
П’ятеро представників Громадської ради при ОДА – секретар Громадської ради Тетяна Дзюблюк, керівники комітетів Анатолій Вичавка та Сергій Бабій, а також Світлана Капітанець та Олександр Мерзенюк – взяли активну участь у навчальному заході.
Під час заходу тренери двох областей, Вінницької та Хмельницької, що також представляють інститути громадянського суспільства, розповіли про основи фандрейзингу, поділилися лайф-хаками та секретами щодо організації соціального підприємництва, залучення благодійних коштів, ефективної підготовки проектів в рамках співпраці з міжнародними донорськими організаціями.
Тематика тренінгу є надзвичайно важливою, адже завдяки наявності фінансового ресурсу громадянське суспільство має змогу розвиватись у повну силу та завдяки цьому брати активну участь у вирішенні важливих суспільних питань.