Тетяна Дзюблюк увійшла до складу секретаріату басейнової ради Дністра

Вже більш як півтора року Громадська рада при Хмельницькій облдержадміністрації опікується питаннями охорони Дністровських водних ресурсів. У березні 2017 року на засіданні Громадської ради було порушено питання про заборону будівництва ГЕС на річці Дністер та направлено з цього приводу відповідні звернення до центральних органів влади.

На сьогодні двоє представників Громадської ради – Тетяна Дзюблюк та Наталія Міронова – увійшли до складу новоствореної міжрегіональної басейнової ради, яка опікуватиметься охороною вод, раціональним використанням та відтворенням водних ресурсів річки Дністер.

Установчі збори басейнової ради відбулись 15 листопада 2018 року у м.Івано-Франківськ. Члени ради об’єднались для вирішення інтересів семи областей України. Окрім представників з Хмельницької та Івано-Франківської областей, в дорадчому органі працюватимуть експерти зі Львівщини, Тернопільщини, Вінничини, Буковини та Одещини. Було сфомовано секретаріат басейнової ради, до складу якого увійшла секретар Громадської ради при Хмельницькій ОДА Тетяна Дзюблюк.

Одним із найперших завдань басейнової ради є напрацювання та затвердження 5-річного плану управління річковим басейном Дністра. Зокрема, у плані йтиметься про технологію очищення води та буде визначено правила надання її у користування.